Recitační soutěž


školní kolo 4. a 5. tříd

Ve středu 12. 2. proběhla další soutěž pro žáky naší školy s uměleckým zaměřením. Tentokrát se žáci 4. a 5. ročníků sešli na školním kole v recitaci. Účast byla veliká, celkem přednášelo básničky nebo prózu 16 dětí. Překvapila nás rekordní účast chlapců, kterých bylo celkem osm, tedy polovina soutěžících. Pochvalu si zaslouží všichni soutěžící, všem se vystoupení povedlo a porota měla opět těžkou úlohu, koho vybrat na pomyslné stupně vítězů. A kdo bude naši školu reprezentovat už příští týden (19. 2.) na obvodním kole recitační soutěže?

1. místo: Petr Novák ze 4. B

2. místo: Leon Kubica ze 4. A

3. místo: Václav Vašenka z 5. A

Ještě jednou děkujeme a chválíme všechny soutěžící. Vítězům blahopřejeme k postupu do obvodního kola a budeme se těšit na příští týden, jak se jim jejich soutěžní vystoupení povede v porovnání s dalšími školami z Frýdku- Místku a okolí.