Školní časopis Čas


Od roku 1993 vydáváme na naší škole časopis ČAS, který informuje o zajímavých akcích, úspěších žáků a je prostorem pro uveřejnění vlastní tvorby dětí i pro vyjádření názorů na aktuální dění. Zároveň v některých číslech objevíte křížovky, ankety, hádanky, užitečné rady či jiné články pro pobavení i poučení.

Kde nás najdete?

Redakce školního časopisu ČAS se schází každé pondělí v počítačové učebně naší školy od 14,00 hod. do 14,45 hod. Kroužek je určen pro žáky 6. – 9. tříd, ale rádi uvítáme i mladší spolužáky. Cílem kroužku je prohloubit vyjadřovací schopnosti, naučit se pracovat s počítačem, ale především informovat o zájmech a aktivitách našich žáků, seznamovat čtenáře s děním školy. Články většinou žáci tvoří přímo v době kroužku.

Pokud nemůžete přijít na schůzku redaktorů, pošlete článek e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kontakt: vera.crhova@2zsfm.cz

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Školní časopis Čas 1. vydání

Školní časopis Čas 2. vydání

Školní časopis Čas 3. vydání

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Školní časopis Čas 1. vydání

Školní časopis Čas 2. vydání

Školní časopis Čas 3. vydání

Školní časopis Čas 4. vydání

Školní časopis Čas 5. vydání